Odessa Ekonomi Üniversitesi Pazarlama Bölümü

Pazarlama Bölümü

Odessa Ekonomi Üniversitesi, bölgenin en önemli üniversitelerinden biri olarak, bugüne kadar birçok mezun yetiştirmiştir. Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi olan bu üniversitenin yaklaşık olarak bir asırlık geçmişi olduğunu belirtelim. Köklü eğitim, modern ekonomi eğitimlerinin takip edilmesi, öğrencilerin hem eğitimsel, hem de sosyal anlamda gelişmesine önem verilmesi, kurumun bugüne kadar hayli beğenilmesini sağlamıştır. Odessa Ekonomi Üniversitesi’nde birçok bölüm bulunmaktadır. Aslında ekonominin her alanında eğitim fakülteleri ve bölümler olduğunu belirtmek yanlış olmaz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gençlerimizin bu seçkin üniversitede eğitim görmesi için gerekli olan işbirliğini yapmış bulunmaktayız. Amacımız, bu elit üniversitede gençlerimizin kaliteli bir ekonomi eğitimi almalarını sağlamak.

Odessa Ekonomi Üniversitesi Pazarlama Bölümü

Odessa Ekonomi Üniversitesi Pazarlama bölümü hayal ettiğiniz, ulaşmak istediğiniz pazarlama eğitimini size fazlasıyla sunacak bir bölümdür. Üniversitenin hem köklü, hem de başarılı bölümlerinden biridir. Pazarlama eğitimi oldukça geniş çalışma alanları olan, en geçerli meslek eğitimlerinden biridir. Bir pazarlama mezunu olarak çok çeşitli branşlarda çalışabilirsiniz. Ekonomi alanında eğitim almayı hedeflemekte iseniz, bu seçkin üniversitenin pazarlama bölümünde eğitim fırsatını kesinlikle kaçırmamalısınız. Üniversitenin Avrupa Birliği yüksek eğitim kriterlerine uygun olduğunu unutmayınız. Mezunların mavi diploma sahibi olduklarını da belirtelim. Europass diplomanız ile aldığınız pazarlama eğitiminizle, tüm Avrupa ülkelerinde kariyer şansını deneyebilirsiniz. Çünkü bu ülkelerde diplomanız tanınacak ve birçok ülkede çalışma şansını yakalayacaksınız.

Seçkin bir akademik kadro sizlere pazarlama eğitimini verecek. Okulun başta tanınmış profesör ekibi olmak üzere, gerçekten parmakla gösterilen bir akademik kadrosu olduğunu belirtelim. Kendinizi ifade etme şansını elde ederek, hem teorik, hem pratik anlamda doyurucu, mesleğinizi kendinize güvenen şekilde, donanımlı olarak size öğretecek bir kadro ile meslek eğitiminizi alacaksınız.

Pazarlama bölümünde ve üniversitenin genelinde lisans eğitimi dört yıldır. Okulda eğitim dili ise Rusça olarak belirlenmiştir. Türk ve diğer yabancı öğrenciler hazırlık sınıfında eğitim alarak bu dili bir yılda gayet başarılı şekilde öğrenmektedir. Bundan sonra lisans bölümlerinde devam edilmektedir. Okul, pazarlama bölümü de dahil olmak üzere yüksek lisans ve doktora ileri eğitim imkanları da sunmaktadır.

Bir asıra yakın geçmişi ile Odessa Ekonomi Üniversitesi size amaçladığınız pazarlama eğitimini fazlasıyla verecektir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak üniversite ile yaptığımız işbirliği sayesinde, gençlerimizin sınavsız şekilde okulda eğitim almalarını sağladık. Lise diplomanızla, lisans ve lisans eğitimi gibi seçeneklerden yararlanmak için zaman geçirmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Şubelerimizde profesyonel öğrenci danışmanlarımız sizlere yardımcı olmak için beklemekteler. Kayıt sürelerini kaçırmayın ve kontenjanların dolmasından önce hemen başvurunuzu yapın. Size her adımda yardımcı olacağız. Bizimle zorlanmadan, bu seçkin üniversiteyle tanışabilirsiniz. Siz de uluslararası statüsü olan bu üniversitenin bir parçası olma şansını yakalayın. Geleceğinize emin adımlarla ilerleyin. Biz bu süreçte yanınızda olacağız.