Odessa Ekonomi Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü

Dış Ticaret Bölümü

Vize sorunu olmadan Avrupa standartlarına uygun olarak dış ticaret bölümünde sınavsız olarak okuyabilmenin mümkün olduğunu biliyor musunuz?

Dış Ticaret Bölümü

Odessa Ekonomi Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü, son derece geçerli olan dış ticaret eğitimini en kaliteli şekilde alabileceğiniz eğitim seçeneklerinden biridir. Genel anlamda Odessa Ekonomi Üniversitesi de ekonomi eğitimi almak isteyen gençler için ideal bir fırsattır. Bu üniversite, 20.yüzyılın ilk yarısında kurulmuş ve kurulduğu yirmili yıllardan bu yana gayet özenli ve başarılı şekilde eğitim faaliyetini yürütmüştür. Ukrayna’nın önde gelen, ekonomi alanında, eğitim veren yüksek eğitim ve öğretim kurumlarından biridir. Ukraynalı gençleri kabul etmekle birlikte, yabancı öğrencilere de kapıları açıktır. Rusya, Avrupa Birliği ülkeleri, Türkiye ve hem yakın coğrafya, hem de uzak coğrafyadan sayısız öğrenci kabul edilmektedir.

Odessa Ekonomi Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü

Odessa Ekonomi Üniversitesi, fakülteleri ve bölümleri ile seçkin ekonomi eğitimi veren bir akademik kurumdur. Avrupa Üniversiteler Birliği kurumlarından biri olarak, bu özelliğini uluslararası platformda sabitlemiş bir kurumdur. Seviyeli, kaliteli, aynı zamanda, yılların deneyimi ile oturmuş bir kurumda eğitim almak isterseniz tercihlerinizin başında gelmelidir bu üniversite. Siz de bu üniversitede eğitim alan şanslı öğrencilerden biri olabilirsiniz. En geçerli bölümlerden biri de dış ticaret bölümüdür.

Üniversitenin AB üniversitelerinden olması sayesinde, Europass diploma ile gençler mezun olmaktadır. Bu da, mezun olduktan sonra çalışma planlarınıza Avrupa Birliği ülkelerini de alabilme imkanı sizlere kazandırmaktadır. Çünkü diplomanız bu ülkelerde de geçerli sayılacaktır. Ülkemizde de bu üniversite diplomalarının geçerli olduğunu belirtelim. Üniversitenin dış ticaret bölümünden mezun olan bir gencimiz, birçok ülkede kariyer yapma imkanını elde edebilir.

Dış ticaret bölümünde eğitim dört yıl sürmektedir. Bu durum üniversitenin diğer bölümleri için de aynıdır. Eğitim dili Rusça dır. Rusça öğrenme konusunda bir çekinceniz olmasın, çünkü yılların deneyimiyle bu sistem artık oturmuş durumdadır. Türk ve diğer yabancı öğrenciler, Rusça dil eğitimi için hazırlık sınıfında bir sene boyunca eğitim almaktadır. Bundan sonra, dış ticaret eğitiminizi almaya başlayabilirsiniz. Eğitim yıllarınızda, derslerinizi son derece elit akademik kadrodan alacaksınız. Az kişilik sınıflarda, profesör ve diğer eğitmen kadrosunun eşliğinde gayet kaliteli bir ortamda eğitiminizi alacaksınız.

Dış ticaret eğitimi alırken, seçkin kaynaklar ve mesleğinizi pratik anlamda geliştirme imkanı kazanacaksınız. Bu da mesleğe hazırlanma noktasında sizin için son derece önemli bir durumdur. Mezun olduktan sonra, yüksek lisans eğitimi alma kararınız olursa, dış ticaret bölümü ya da diğer bölümlerde bu eğitimi düşünebilirsiniz. Aynı durum doktora eğitiminiz için de geçerlidir. Odessa Ekonomi Üniversitesi bu imkanı Türk öğrencilere sunmaktadır. Lisans tamamlama eğitimi de mümkündür Türk öğrenciler için.

Dış ticaret, ekonomi eğitimi alabileceğiniz en geçerli alanlardan biridir. Bu fırsatı yakalamak için Odessa Ekonomi Üniversitesi, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde sizleri beklemektedir. Bu özel deneyimi yaşamak ve eğitim hayatınızı kaliteli bir şekilde değerlendirmek için şubelerimizle iletişime geçin. Hayatınızın üniversite fırsatını kaçırmayın.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynadadışticaret #dışticaret

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!