Odessa Ekonomi Üniversitesi Muhasebe Bölümü

Muhasebe Bölümü

Yurtdışında eğitim almak için en iyi seçeneklerden biri Odessa Ekonomi Üniversitesi’dir. Bu seçkin üniversite, 1920’li yıllarından başında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana, son derece başarılı bir şekilde ekonomi eğitimi vermiştir. Bugüne kadar çok sayıda mezun yetiştiren üniversite günümüzde de ekonomi bilimleri anlamında gerçekten önemli bir noktadadır. Sadece Ukrayna’nın değil, Doğu Avrupa ülkelerinin en önemli ekonomi üniversitesidir. SSCB döneminde de çok önemli eğitim kurumlarından biri olan üniversite, günümüzde Ukrayna’nın son derece etkili bir eğitim kurumudur. Üniversite, birçok uluslararası kurum ve üniversiteler ile işbirliği içindedir. Öğrenci değişim programları başta olmak üzere, birçok seminer, etkinlik ve konferans düzenlenmektedir.

Odessa Ekonomi Üniversitesi Muhasebe Bölümü

Odessa Ekonomi Üniversitesi başarılı fakülteleri ve bölümleri ile dikkat çekmektedir. Muhasebe bölümü de bunlardan biridir. Gayet başarılı şekilde eğitim verilmektedir ve mezunlar ellerinde mavi diplomaları ile kariyer hayatına atılmaktadır. Donanımlı bir muhasebe eğitimi almak isterseniz kesinlikle tercihlerinizin başında Odessa Ekonomi Üniversitesi Muhasebe Bölümü’dür. Europass olarak adlandırılan geçerli diplomanıza AB ülkelerinde çalışma planlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca, ülkemizde bu üniversitenin diplomaları tanınmaktadır. Yani, mezun olduktan sonra, hem ülkemizde, hem de Avrupa Birliği ülkelerinde kariyerinizi planlayabilirsiniz.

Odessa Ekonomi Üniversite Muhasebe Bölümü’nde lisans eğitimi dört yıldır. Türk öğrenciler için lisans eğitimi, lisans tamamlama eğitimi imkanı tanınmaktadır. Lisans tamamlama eğitiminde, öğrencilerimiz iki senelik ön lisans eğitimlerinin ardından, eğitim senelerine bu seçkin okulda, muhasebe bölümünde kaldıkları yerden eğitimlerine devam edebilirler. Yüksek lisans ve doktora eğitimi imkanlarının da sunulduğunu belirtelim. Türk öğrenciler ve bu okulda eğitim alma şansını yakalayan diğer yabancı öğrenciler bir senelik hazırlık dil eğitiminden geçmektedir. Hazırlık sınıfında, Rusça dil eğitimi verilmektedir. Hazırlık eğitiminin sonunda ise başarılı olan öğrenciler, lisans derslerine başlamaya hak kazanmaktadır.

Muhasebe derslerinde öğrencilerin donanımlı şekilde eğitim almaları sağlanmaktadır. Yılların deneyimi ile okulun gerçekten başarılı bir yerde olduğunu belirtmek gerekir. Türk bir öğrenci olarak, Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları ile yaptığımız işbirliği sonunda, bu okula sınavsız olarak kabul edileceğinizi belirtelim. Sınavsız şekilde, muhasebe bölümünde eğitim almak için başvurunuzu yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şubelerimizden yardım almak ve gerekli hazırlıkları yaparak başvurunuzu yapmak. Kayıt hazırlıkları, belgelerin temini, harç miktarı ve ödemeleri gibi birçok detayı şubelerimizden öğrenebilirsiniz, başvurularınızı bizden destek alarak yapabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak, yılların deneyimi ile sizlerleyiz. Şimdi de öğrencilerimize bu elit üniversitede muhasebe eğitimi alma şansını sunuyoruz. Uygun harç imkanları ile, ödeme konusunda kesinlikle zorlanmadan eğitiminizi alacaksınız. Kampus içinde hem konaklamanız, hem de eğitim yıllarınızı sosyal anlamda zenginleşerek geçirmeniz için tüm seçenekler mevcuttur. Hayalinizdeki üniversitede, muhasebe gibi gerçekten geçerli ve çalışma alanı geniş bir dalda eğitiminizi alabileceksiniz. Geleceğe emin adımlarla ilerlemek ve güvenli gözlerle bakmak için bize ulaşın.