Odessa Ekonomi Üniversitesi İşletme Fakültesi

İşletme Fakültesi

Yurtdışı eğitim tercihlerinde inanılmaz modern kampüs koşulları ile öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayor.

İşletme Fakültesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi, Ukrayna’nın gelişmiş kentlerinden biri olan Odessa’da bulunmaktadır. Üniversite, şehrin merkezi noktalarından birinde bulunmaktadır. Kampus geniş ve öğrencilerin birçok olanaktan yararlanması için hazırlanmıştır. Sosyal faaliyetler, öğrenci kulüpleri, spor alanları, kütüphane, öğrenci yurtları, sosyal tesisler ile öğrencilerin eğitimlerinin daha canlı ve renkli geçmesi için düzenlenmiştir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak, amacımız Türk öğrencilerin de bu gelişmiş eğitim olanaklarından yararlanmasıdır. Ekonomi alanında eğitim almak isteyen öğrenciler için önereceğimiz eğitim kurumlarından biri Odessa Ekonomi Üniversitesi’dir. Hem kaliteli bir eğitim alabilir, hem de sosyal olanaklardan yararlanarak, kişiliğinizi geliştirebilirsiniz. Kurumlarımızla bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır. Hemen öğrenci danışma şubelerimizle iletişime geçiniz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi İşletme Fakültesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi, 1921 yılında kurulmuştur. Uluslararası statüsü bulunan üniversite, çok önemli bir özellik olarak Avrupa Üniversiteler Birliği üyelerinden biridir. Bu da üniversiteye uluslararası bir özellik kazandırmaktadır. Mezun olan gençlerin, Europass olarak tanımlanan mavi diploma ile mezun olduklarını belirtelim. Bunun anlamı, mezuniyet belgenizin sadece Ukrayna’da değil, aynı zamanda, tüm AB ülkelerinde de geçerli olması demektir. Ülkemizde de tanınan diplomalarla, mezuniyetinizin sonrasında, hem AB ülkelerinde, hem de ülkemizde kariyer yapabilirsiniz. İşletme eğitimi almak isteyen gençler de, Odessa Ekonomi Üniversitesi İşletme Fakülltesi’nde eğitim olanaklarını düşünebilirler. İşletme eğitimi almak isteyen gençler için en uygun seçeneklerden biridir.

Okulun köklü yapısı, seçkin akademik kadrosu işletme eğitimi açısından donanımlı olmasını sağlamaktadır. İşletme fakültesinde, eğitim dili Rusça’dır. Yurtdışından gelen öğrenciler bir senelik hazırlık sınıfında eğitim almaktadırlar. Bu senenin sonunda başarılı olan öğrenciler ise fakülte eğitim sınıflarından eğitim almaya devam etmektedirler. Hazırlık sınıfında öğrencilerin doyurucu bir dil eğitimi almaları sağlanmaktadır. İşletme fakültesi eğitimi dört yıl sürmektedir. Mezun olan gençler, ya da Türk gençleri yüksek lisans ile doktora eğitimlerinden de yararlanabilirler. İşletme fakültesi, senelik okul ücretleri son derece uygun rakamlardır. Bu konuda bir tereddüdünüz olmasın ve senede iki taksitle, sömestre başlarında ödeme yapabileceğinizi belirtelim. Nakit olarak senelik şekilde de ödenebilir. Okulda yurtlar da bulunmaktadır ve yabancı öğrenciler de yurtlara kalabilir.

İşletme fakültesi, seçkin bir eğitmen kadrosu ile, ekonominin ilgili alanlarında donanımlı, eksiksiz eğitim sunmaktadır. Bu alanda almanız gereken tüm dersleri, alanında bilinen, eserleri dikkate alınan seçkin bir eğitmen kadrosundan alacaksınız. İşletme fakültesi ve genel anlamda Odessa Ekonomi Üniversitesi kapsamında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları şubelerimizden en güncel bilgileri alabilirsiniz. Odessa Ekonomi Üniversitesi, İşletme fakültesi ve diğer bölümler, kayıt tarihleri, süreleri, hazırlanması gereken belgeler ve diğer tüm bilgiler için her zaman, ister şubelerimizden, ister çağrı merkezi ya da internet sitemizden bilgi alabilirsiniz. Her zaman sizinleyiz ve doğru kararlar almanız için yanınızdayız. Seçkin bir eğitim için üniversiteyi seçebilirsiniz.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynadaişletme

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!