Odessa Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Ve Üretim Yönetimi

Odessa Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Ve Üretim Yönetimi

Yurtdışında branş eğitimi almak isteyenler için güzel bir alternatif olan Odessa Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Ve Üretim Yönetimi bölümü birçok avantajlı seçeneği beraberinde sunmaktadır.

Odessa Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Ve Üretim Yönetimi

Odessa Ekonomi Üniversitesi, hayalinde ekonomi eğitimi almak olan gençlerimiz için bulunmaz bir fırsat. Özellikle, ekonomi ve üretim yönetimi bölümü başarılı eğitimi ile dikkat çekiyor. Üniversite, Ukrayna Odessa’da bulunmakta ve şehir ülkenin en gelişmiş kentlerinden biri. Oldukça köklü bir üniversite ve yaklaşık olarak 90 yılın üzerinde bir geçmişi olduğunu belirtelim. Odessa Ekonomi Üniversitesi, birçok Türk öğrenciye ve sayısız yabancı öğrenciye de eğitim vermiş bir kurum. Hem ekonomi ve üretim yönetimi bölümünde, hem de üniversitenin diğer bölümlerinde ve fakültelerinde seçkin bir eğitim veriliyor. Üniversitenin bu özelliği Avrupa Birliği ülkeleri tarafından da onaylanmış durumda. Bologna kriterlerine uygunluğu kanıtlanmış olan üniversite, Avrupa Üniversiteler Birliği’nin bir üyesidir. Gençler mezun olduklarında, son derece geçerli ve özel bir diploma olan mavi diploma sahibi olmaktadır. Bu da Avrupa Birliği ülkelerinde çalışma kapılarını aralamaktadır onlara.

Odessa Ekonomi Üniversitesi Ekonomi ve Üretim Yönetimi Bölümü

Odessa Ekonomi Üniversitesi bünyesinde birçok fakülte ve bölüm ile geçerli bir ekonomi eğitimi verilmektedir. Bu bölümlerden biri de ekonomi ve üretim yönetimi bölümüdür. Eğitim dört yıldır. Rusça olarak eğitim verilmektedir. Bir sene yabancı öğrenciler için hazırlık sınıfı eğitimi verilmektedir. Hazırlık eğitiminden sonra, Türk öğrenciler diğer ülkelerden gelen öğrenciler gibi meslek eğitimi derslerine devam etmektedir. Lisans eğitimi yanında, ön lisans eğitimi alan gençler, lisans tamamlama eğitimi için de bölümde ve üniversitede eğitim alabilirler. Bu da kesinlikle önlisans eğitimli öğrencilerimizin değerlendirmesi gereken bir fırsattır.

Ekonomi ve üretim yönetimi bölümünde, Türk öğrenciler sınavsız olarak, diplomaları ile kabul edilmektedir. Odessa Ekonomi Üniversitesi, Türk öğrencileri sınav şartı ya da taban puan olmadan kabul etmektedir. Bu Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları ve üniversite ile aramızda olan işbirliği ile sağlanmaktadır. Hem genel anlamda üniversite bünyesinde istediğiniz bölümde, hem de gerçekten geçerli çalışma alanları olan ekonomi ve üretim yönetimi bölümünde, hayalini kurduğunuz eğitimi alabilirsiniz. Üniversite, birçok üniversite ki bunlar, ABD üniversiteleri, Avrupa Birliği üniversiteleri gibi kurumlardır, ile işbirliği içindedir. Çeşitli eğitim olanakları, staj ve öğrenci değişim programları ve benzer etkinlikler gerçekleştirilmektedir.

Ekonomi ve üretim yönetimi bölümünde eğitim, lisans eğitimi ya da lisans tamamlama eğitimleriniz yanında, ayrıca, yüksek lisans veya doktora eğitimleri şeklinde de olabilir. Türk gençleri üniversite tarafından bu şekilde ileri eğitimler için de kabul edilmektedir. Ülkemizde ekonomi eğitiminizi tamamlamış olabilirsiniz. Bundan sonra, yüksek lisans ya da doktora eğitiminiz için de ekonomi ve üretim yönetimi bölümünü tercih edebilirsiniz. Bu şekilde, bir anda sıradan bir lisans diplomasına, uluslararası alanda önemi olan üniversiteden yüksek lisans diploması alabilirsiniz. Bu üniversite ve seçtiğiniz ekonomi ve üretim yönetimi bölümü eminiz ki size çok şey kazandıracak. Başarılı bir kariyeriniz olacak.

Ekonomi ve üretim yönetimi bölümü ve genel anlamda üniversite hakkında bilgi almak için sizleri şubelerimize bekliyoruz.

#odessaekonomiüniversitesi #odessaekonomi #odessadaekonomi #odessadaişletme #ukraynadaekonomi #yurtdışındaekonomi #yurtdışındaişletme #odessadaekonomiğitimi #odessa #odessaüniversiteleri #odessadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!